"Rozmównica" jest konkretną odpowiedzią na potrzeby wielu ludzi poszukujących duchowego kierownictwa, inspiracji, modlitwy lub psychologicznego wsparcia i terapii. Od lutego 2016 r. istnieje w naszej parafii miejsce otwarte dla każdego, kto poszukuje Pana Boga w swoim życiu lub chciałby skorzystać z fachowej pomocy psychoterapeutycznej lub konsultacji. Naszą misją jest wspomaganie rozwoju duchowego i osobowego, ku dojrzałości chrześcijańskiej oraz dostarczanie pełnego zakresu pomocy psychologicznej dla dorosłych. Papież Franciszek wielokrotnie zachęca wiernych do odkrycia głębi Miłości Pana Boga, jaką w sobie objawił Jezus. Ojciec Święty zaprasza wszystkich do podejmowania uczynków miłosierdzia względem duszy i ciała. Kierując się tą zachętą, w mieście pierwszych objawień św. siostrze Faustynie, orędowniczki Bożego Miłosierdzia, stworzyliśmy przy farze centrum pomocy psychologicznej i duchowej.

„Rozmównica” jest czynna w poniedziałki od 19:00 do 21:00 w budynku wikariatu Fary na I piętrze (ul. Kazimierza Wielkiego 5). Aby umówić się na spotkanie z księdzem lub psychologiem należy zadzwonić pod numer: 501 648 484. Udzielana pomoc jest w pełni bezpłatna.

Zapraszamy na stronę: http://studnia-rekolekcje.pl/rozmownica/

Zapraszamy Państwa do Rozmównicy od Nowego Roku.

ks. Krzysztof Ruciński
ks. Krzysztof Ruciński

Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie. Wikariusz Parafii św. Bartłomieja. Uczestnik Szkoły Formatorów współpracującej ze Akademią Ignatianum w Krakowie, Międzywydziałowych Studiów Podyplomowe z zakresu antropologii, psychologii i pedagogiki chrześcijańskiej.

ks. Jarosław Mokrzanowski
ks. Jarosław Mokrzanowski

W sierpniu 2012 r. rozpoczął pracę w płockiej Kurii - najpierw na Wydziale duszpasterskim, a od 1 stycznia 2014 r. w kurialnej kancelarii. Jest wicedyrektorem CPP Metanoia w Płocku i jednym z diecezjalnych egzorcystów.

Piotr Wyszomirski
Piotr Wyszomirski

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwent Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, na kierunku psychologia. W marcu 2015 roku uzyskał dyplom Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Kontakt

Adres: Kazimierza Wielkiego 5, Płock (budynek wikariatu na I piętrze, domofon nr 1)
Telefon: 793 751 465 (rejestracja telefoniczna)
Email: ks.krzysztof.rucinski@gmail.com

Send us message