PIĄTEK – 15 marca
7.00 – Za + Władysława Grochalskiego – msza popogrzebowa.
18.00 – Za + Cecylię Tomczyk.
SOBOTA – 16 marca
7.00 – Za + Eugeniusza Lewandowskiego – msza popogrzebowa.
18.00 – Za + Marię Pawlak z okazji 48. rocznicy śmierci oraz za + Tadeusza Pawlaka w 3. rocznicę śmierci.
NIEDZIELA – 17 marca
7.00 – Za + Józefa Pełkę oraz za zmarłych rodziców i rodzeństwo.
9.00 – Za + Ewę – Barbarę Woźnicką.
10.30 – O Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Zosi Kowalewskiej z okazji jutrzejszej10. rocznicy jej urodzin.
12.00 – Za + Jadwigę Szymańską – msza popogrzebowa.
18.00 – Za + Władysława Tomczaka.
PONIEDZIAŁEK – 18 marca
7.00 – Za + Cecylię Tomczyk.
9.00 – Za + Wiesława Lisiaka.
10.30 – Za Parafian.
12.00 – Za Parafian.
17.00 – W intencji beatyfikacji Sługi Bożej Matki Józefy Hałacińskiej.
19.00 – Za + Zofię Miaśkiewicz.
WTOREK – 19 marca
7.00 – Za + Ewę – Barbarę Woźnicką.
9.00 – Za + Józefa i Halinę Czajkowskich oraz ich syna Tadeusza.
11.00 – O wszelkie potrzebne łaski i godne przygotowanie się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego dla całej społeczności Ekonomika.
17.00 – Za + Józefa Przystawskiego z okazji dzisiejszych imienin.
19.00 – Za + Zofię Miaśkiewicz.
ŚRODA – 20 marca
7.00 – Za + Zofię Piórkowską.
18.00 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Św. i pomyślne zdanie egzaminów maturalnych dla Piotra Niewiatowskiego z okazji 18. rocznicy urodzin.
CZWARTEK – 21 marca
7.00 – Za + Wiesława Lisiaka.
18.00 – Za + Halinę Kruszewską z okazji wczorajszej 2. rocznicy śmierci.
PIĄTEK – 22 marca
7.00 – Za + Wojciecha Ogrodnika.
10.00 – Intencja dziękczynna za 100 lat kształcenia młodego pokolenia w płockim Ekonomiku z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Pracowników, Uczniów i ich Rodziców.
18.00 – Za + Krystynę Nagrodzką z okazji 3. rocznicy śmierci.
SOBOTA – 23 marca
7.00 – Za + Władysława Grochalskiego.
18.00 – Za + Andrzeja Kathke z okazji 15. rocznicy jego śmierci oraz za Henryka Portalskiego.