Ogłoszenia – III Niedziela Wielkanocna

 

 1. Spotkanie dzieci i rodziców przed Odnowieniem Przyrzeczeń Chrzcielnych dzisiaj o godz. 16.00.
 2. Spotkanie dla rodziców i dzieci kl. III za tydzień w niedzielę o godz. 16.00.
 3. Dzisiaj Niedziela Biblijna – Drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Od dzisiaj przeżywamy X Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy wszystkich do lektury Pisma Świętego.
 4. Zapraszamy na nabożeństwo pod nazwą Droga Światła dziś o godz. 17.15.
 5. Nasza strona parafialna w Internecie naszafara.pl jest w nowej wersji. Zapraszamy do jej obejrzenia.
 6. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza do Kolegiaty na nabożeństwo o w intencji powołań w najbliższy wtorek, 17 kwietnia o 19.00.
 7. Msza Św. w intencji beatyfikacji Sługi Bożej Matki Józefy Hałacińskiej, poprzedzona modlitwami dziękczynno – błagalnymi w środę o godz. 18.00.
 8. Serdecznie zapraszamy osoby żyjące w związkach niesakramentalnych na Mszę św. w naszym kościele w najbliższy czwartek 19 kwietnia 2018 r., o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie, modlitwa i możliwość indywidualnej rozmowy.
 9. Za tydzień 22 kwietnia będzie 15. Auto Fara – „Z Jezusem w drogę”. O godz. 12.00 będzie Msza Św. w intencji automobilistów i osób tragicznie zmarłych w wypadkach drogowych. Przed błogosławieństwem w kościele modlitwa w intencji kierowców. Prosimy o kontakt z Parafią lub z Panem Sławomirem Roszkowskim osoby, które uczestniczyły we wszystkich poprzednich 14. spotkaniach AutoFary. Prosimy o informacje do jutra.
 10. Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na Światowy Zjazd Absolwentów.
 11. Do nabycia tygodnik „Gość Niedzielny.
 12. Ogłoszenia dostępne także na tablicy ogłoszeń.